MENÜ

Translate

Abone Olayım (Onay gerekir)

Sayısal Oyunlar Sitelerimizde Özel Arama

24 Mart 2016 Perşembe

30/03/2016 772. HAFTA ŞANS TOPU TAHMİNİ %100

772. hafta şans topu bültenimize tablomuzu yayınlayarak başlayabiliriz.

772 hafta şans topu tahmin tablosu
772. hafta tablomuzda sayılar ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Önceki bloglarımızda belirttiğimiz gibi sayıların durumlarını değerlendirerek seçimlerinizi yapabilir, doğru sayıları yakalayabilirsiniz.

1-ŞANSLI SAYILARIMIZ:

6-16-19-22-24 +1-7 sayılarından 3-2-1 veya daha fazla adetlerde çıkabilir.
şanslı sayılar tablosu
şanslı sayılar tablosu

Tahmin değerlendirmesi:          

sayılarından yukarıdaki belirttiğimiz sayılardan ve tablomuzdan yerinden bakarak sayılarınızı belirleyip kolonlarınızı oluşturabilirsiniz.
Seçtiğiniz sayıları mail adresimiz ile irtibata geçip sizin için özel tablo oluşturup seçimlerinizi filtreleyerek yapmanız için hazırladığımız Excel dosyamızı gönderiyoruz.
buradan tarif ettiğimiz şekilde filtre yaparak düzenli sayılarınızı kodlayabilirsiniz.
Bu konuyu ayrıca bir blog konusu yapacağız.

2-Grup tahminlerimiz:

Grup tahminlerinizi aşağıdaki tablomuzdan önem sırasına göre yapabilirsiniz. Değerleri küçük olan grupları seçmenizi tavsiye ederiz.
grup tablosu
grup tablosu
         

3-Derece tahminlerimiz:

derece tablosu
derece tablosu

Tahmin değerlendirmesi:               

Bu tablomuz ise seçeceğiniz sayıların derecelerini seçmenize yardımcı olacaktır. Örneğin; listeden bir satırı varsayarak seçtiniz. bu satırdaki sayılara uyarak sayılarınızı en üstte bulunan tablomuzdan seçmelisiniz. 3. satırdan örnek verecek olursak;31101 derecesinden sayıları seçmeniz gerekecektir.
Bununla beraber birde grup belirlediniz. buda örneğin; 1.satırdaki 2120TEK grup düzeni oldu.

1-9 aralığında 2 sayı seçip derecesi 3 olan sayıları belirleyip seçiminizi yapacaksınız demektir. Bu düzende 3 adet sayı vardır.
10-19 aralığında 1 adet sayı seçip derecesi 1 olan sayıları belirleyip seçiminizi yapacaksınız demektir bu düzende 2 adet sayı vardır.
20-29 aralığında 2 adet sayı seçip derecesi 1 olan sayıları belirleyip seçiminizi yapacaksınız demektir bu düzende 2 adet sayı vardır.
Bu şekilde seçimlerinizi daraltarak bir kaç kolon oluşturmanız mümkündür.
Bu yöntem dünyada uygulanabilecek en sağlam yöntemlerden bir tanesidir. Çünkü varsayımlarını ve tercihlerinizi siz oluşturuyorsunuz.
+1 kısmından derecesi 1 olan 1-9 aralığında 1 sayı belirleyeceksiniz.


4-Asal sayı ve diğer tahminlerimiz:


tek çift asal olma durumu


Yine yukarıdaki tablolarımız eşliğinde bu tablomuzda verdiğimiz verilerimizi de kullanarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar...

30/03/2016 772. HAFTA TAHMİNİ DEĞERLENDİRMESİ:

772. haftada çıkan sayıları tablomuzda işaretlenmiş olarak vereceğiz. Durumlarını ve nasıl çıktıklarını görebilirsiniz. Tahminlerimiz doğrultusunda tutup tutmama durumlarını değerlendireceğiz.
772 hafta şans topu sonuçları değerlendirme tablosu
Sayıların derecelerinin TOTAL durumlarına, dereceye, sıra, asal ve tek-çift olma durumlarına göre inceleyip nasıl bir şekilde çıktıklarını değerlendirebilirsiniz.

1-ŞANSLI SAYILARIMIZ:

Şanslı sayılarımızdan 2 tane 6-22 sayılarının çıkabileceğini doğru tahmin etmiş bulunmaktayız.
Tablomuzdaki sayılarda da çıkan sayıların olduğunu göreceksiniz. Bu sayılardan seçim yapmanız durumunda size de mutlaka büyük ikramiye isabet edecektir.

2-Grup tahminlerimiz:

5. ve 2. sırada olan gruplarımızın çıktığını göreceksiniz. Bu gruptan seçimlerinizi yapmanız, ve çıkan sayıları kolonlarınızda düzenlemeniz durumunda size de çıkmaması için bir neden bulunmamaktadır.

4-Asal sayı ve diğer tahminlerimiz:

Tablomuzdan incelediğinizde çıkan sayıların tablomuzda yer aldığını göreceksiniz.

772. haftada da tahmin ettiğimiz oyunda diğer oyunlarda olduğu gibi %100 doğru grup düzenini bildik. Şans oyunlarında en başarılı en yakın tahminleri yakalayan blogumuzu takip etmeye devam ediniz. Sizde mutlaka kazanacaksınız.
Taşı parçalayan suyun gücü değil devamlılığıdır.
İstikrar güçten daha etkilidir.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

Yazmadan önce okuyun:

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Copyright ©201∞ Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.