MENÜ

Translate

Blog Düştüğünde Mail Gönder (Onay gerekir)

Sayısal Oyunlar Sitelerimizde Özel Arama

24 Şubat 2016 Çarşamba

ŞANS TOPU TABLO AÇIKLAMASI

24/02/2016
Şans topu oynaması ve kazanması en kolay iki oyundan bir tanesidir. Diğeri ise on numaradır. Haftalık bültenlerimizde belirttiğimiz gibi programı kullanarak seçtiğiniz sayılara ilave olarak 34 tane sayıdan mutlaka çıkacağını tahmin ettiğiniz sayılardan seçiniz. Şans topundan nasıl kazanılacağını tüm yönleriyle anlatacağız.
Bu gibi yöntemleri haftalık bültenlerde anlattığımız için burada yeniden değinmeyeceğiz. Bu günkü blogumuzda şans topunda bulunan parametrelerin ve yeni eklenen parametrelerin açıklamalarına yer vereceğiz. Şans topu oyunu ile ilgili terim ve kavramların açıklamalarını kavramlar başlığında bulabilirsiniz. Bu blogumuzda daha çok oyun ile ilgili açıklamalara yer vereceğiz.

ŞANS TOPUNDA KAZANMA YÖNTEMLERİ 101:

Şans topunda +1 sayısı bulunmaktadır. Bu sayının ağırlığı diğer sayılara göre daha farklıdır. Öncelikli bilinmesi gereken sayılardan biridir. Bu sayıyı doğru tahmin edemeden diğer sayıları doğru bilmek çok önemli değildir.
Haftalardır verdiğimiz bültenlerimizde tavsiye ettiğimiz grup düzenlerinde çıkan sayılar +1 kısmında bulunan derecesi 0-1 olan sayılardan gelmektedir. Bu sayıların adet olarak fazla olmaması bir avantaj olarak kendini göstermektedir. Bu sayıları seçtikten sonra 34 adet sayının arasından çıkma olasılığı yüksek olan sayılarıda seçmeniz durumunda kolonlarınızı oluşacaktır. Tavsiye ettiğimiz sayılar ve grup düzenleri ile bu sayıları verdiğimiz programdan yerlerini tuşlayarak kolon düzenleyip ister tamamını ister arasından uygun bulduğunuz kolonları seçerek kolonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Haftalık bültenlerimizde yeri geldiği zaman burada veremediğimiz ince ayrıntılara da değineceğiz.

Seçimlerinizi başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1.) Yorumlar denetimden geçmeden yayımlanır. Yapılan yorumun sorumluluğu, yorumu yapanı bağlar. Ayrıca makaram sarı bağlar.
2.) 3. bir kişiye hakaret olmadığı sürece yorumlar kesinlikle silinmez. İsterse yorumu yazan silebilir.
3.) Kuralları aşmadığı sürece site linki paylaşımı yapılabilir.
4.) Konu dışındaki sorularınızı sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden yazabilirsiniz.
5.) İzleyenler istediğini istediği şekilde yazabilir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.
6.) Aşağıdaki OneDrive tablosundan kelimelerinizi biçimlendirebilirsiniz.
TOPLAM YAZI SAYISINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

Yazmadan önce okuyun:

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sayfa yenilemesi kaldırılmıştır.
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.